» O nas      » Kontakt » Wydawnictwo
Aktualności Nowości Dla dzieci Spotkania Muzyka
Muzyka

NOWOŚCI PŁYTOWE

Uri Caine 
Szpilman

Jazz
Muzyka klasyczna
cena: 45.00 zł
Szpilmanowski program stworzony przez Uri’ego Caine’a (fortepian), Ksawerego Wójcińskiego (kontrabas) i Roberta Rasza (perkusja) powstał jako projekt specjalny Tzadik Poznań Festival 2013. Program ten, poświęcony postaci i twórczości wybitnego kompozytora, twórcy muzyki klasycznej i wielu niezapomnianych piosenek, które na stale wpisały się w historię kultury XX wieku ... więcej »
Różni wykonawcy 
Siesta 9
Muzyka Moich Ulic

Jazz
Muzyka świata
cena: 40.00 zł
„Po pięciu latach życia w Lizbonie i niezliczonych radiowych i koncertowych spotkaniach z muzyką luzofońską, po tak wielu Państwa pytaniach o to kto, gdzie, kiedy, skąd... powstała wreszcie książka, która - wierzę - odpowiada na te pytania” - mówi Marcin Kydryński. I kontynuuje: „National Geographic wydał «Lizbonę. Muzykę Moich Ulic» w maju i od tamtej pory płynęły w moim kierunku prośby, groźby i szantaże ... więcej »
Piotr Domagała 
Pnącza

Jazz
cena: 36.00 zł
Wyrafinowane, akustyczne brzmienia gitar, drapieżna trąbka i bogactwo instrumentów perkusyjnych z całego świata tworzą wyjątkowy nastrój nagrania utrzymanego w konwencji akustycznego jazzu z elementami brzmień folk. Nowa płyta stanowi kolejny krok w kierunku kreacji oryginalnego i autorskiego podejścia do współczesnego jazzu. Znalazło się na niej ... więcej »
Emmylou Harris 
Rodney Crowell 
Old Yellow Moon

Country
cena: 56.00 zł
Połączone siły dwóch wielkich postaci sceny country, wspaniałej, legendarnej wokalistki, 12-krotnej laureatki Grammy Emmylou Harris oraz gitarzysty Rodneya Crowella, który towarzyszy jej od lat na koncertach, ale ma również imponujący dorobek solowy. Wspólna płyta Emmylou i Rodneya (który był zięciem samego Johnny'ego Casha) to 12 przepięknych duetów. Cztery z nich ... więcej »
Pat Metheny 
The Orchestrion Project

Jazz
cena: 65.00 zł
Niewiele ponad pół roku oddechu dał swoim fanom fenomenalny jazzman Pat Metheny. Minęło trochę przeszło siedem miesięcy od albumu "Unity Band" z czerwca 2012, a genialny i niezwykle sympatyczny amerykański artysta uraczył nas kolejnym dziełem. Tym razem Pat przedstawia nam wyjątkowe dzieło koncertowe – "The Orchestrion Project". Na dwóch krążkach zapisano występ Metheny'ego, który odbył się w 2010 roku, pod koniec trasy ... więcej »
Mick Hucknall 
American Soul
Deluxe

Pop
Soul
cena: 59.90 zł
Mick Hucknall zadebiutował jesienią 2012 roku jako artysta solowy, przypominając swoje ulubione amerykańskie piosenki soulowe. Krążek Anglika teraz dostępny jest w specjalnej, dwupłytowej edycji deluxe. Poszerzone wznowienie bogatsze jest o drugi dysk, który zachwyci wszystkich fanów artysty oraz nieistniejącego już zespołu Simply Red ... więcej »
Stanisław Soyka 
W hołdzie Mistrzowi – Live

Poezja śpiewana
cena: 44.90 zł
Album zawiera dziewięć piosenek z repertuaru Czesława Niemena, zarejestrowanych w listopadzie 2012 r. podczas koncertu w Och Teatrze - to samo na dwóch nośnikach: CD i DVD. W nagraniach udział wzięli Kuba Sojka na perkusji, Przemek Greger na gitarach, Marcin Lamch na kontrabasie, Zbyszek Uhuru Brysiak na instrumentach perkusyjnych, Antoni Sojka na moogu i keyboardzie oraz Antoni Gralak na trąbce i Aleksander Korecki ... więcej »
Stanisława Celińska 
Nowa Warszawa

Muzyka teatralna i filmowa
cena: 39.00 zł
Płyta zrealizowana według pomysłu Bartłomiaja Wąsika, pianisty i aranżera, wydana przez Nowy Teatr Krzysztofa Warlikowskiego. W roli głównej występuje, urodzona w Warszawie tuż po wojnie, śpiewająca aktorka Stanisława Celińska. Piękne, instrumentalne tło dla nieco melancholijnego wokalu, tworzy Royal String Quartet, zespół z imponującym dorobkiem zarówno w muzyce klasycznej, jak i ... więcej »
 1  2  3  4  5   »  
« przejdź do katalogu płyt winylowych
  
Nowości miesiąca:
brak

Księgarnia STENTOR
ul. Przy Bażantarni 11
02-793 Warszawa

Księgarnia jest czynna
w dni powszednie od 1100 do 1900
w soboty od 1000 do 1400

tel. (0-22) 544 59 08
(0-22) 544 59 38

e-mail: ksiegarnia@stentor.com.pl


Zamów w sieci, odbierz w Księgarni

Nie realizujemy zamówień wysyłkowych,
ale dokładamy wszelkich starań, aby ta strona była pomocna przy planowaniu zakupów w naszym sklepie.

NOWOŚCI

NOWOŚCI DLA DZIECI


» Aktualności   » Nowości   » Dla dzieci   » Spotkania   » Muzyka   » O nas   » Kontakt  
   © Copyright 2005 - 2012 Wydawnictwo Piotra Marciszuka STENTOR. Wszelkie prawa zastrzeżone. Created by AWR FINE.pl